Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > plac Bolesława Chrobrego

plac Bolesława Chrobrego

Rodzaj: Pocztówka, Autor: clasalmeri, Dodano: 2010-10-28 21:37:12
Rok wydania pocztówki: 1970-1979
Kategoria: Place i pomniki, Wspomnienie PRL-u, Panorama miasta,

To samo miejsce w innym czasie.

bladzmiana

Komentarze

Nie zgadzam się z komentarzem
Data: 2011-12-11 Autor: nie zarejestrowany ~fack
"nie ma już miejsca na czytanie, odpoczynek czy relaks w słońcu" Nie ma?? Chyba to słońce lekko komuś przygrzało:) Dzisiejszy plac jest nieporównywalnie bardziej atrakcyjny i funkcjonalny niż na zdjęciach, a słońca to chyba nikt nie przysłonił.
Też się nie zgadzam z komentarzem... facka
Data: 2011-12-11 Autor: nie zarejestrowany ~Aga
A propos... fajnego masz nicka... idąc dalej tym tropem - czy jest sens brać poważnie Twój komentarz? Bo kwestii czy i komu słońce przygrzało chyba nie ma sensu rozpatrywać.
Nauka o podstawa
Data: 2011-12-12 Autor: nie zarejestrowany ~fack
A idąc tropem Twojego komentarza, widać że język angielski nie jest Twoją silną stroną :)) A co do meritum, to jak można pisać że "nie ma już miejsca na czytanie, odpoczynek czy relaks w słońcu" skoro miejsc siedzących jest porównywalna ilość. Ktoś tu raczej zmienił punkt siedzenia :)
plac
Data: 2011-12-12 Autor: nie zarejestrowany ~obserwator
Na najpiękniejszych placach europejskich miast (vide: Florencja, Rzym, Paryż, Londyn, itp.) nie ma w ogóle zieleni. A jednak turyści się zachwycają.
mm
Data: 2011-12-12 Autor: nie zarejestrowany ~mhm
A ja w ogóle czasem sie zastanawiam, czy ludzie nie mylą miasta z lasem. Pare drzew nie przeszkadza, ale bez przesady ludzie.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
plac Chrobrego, Mimoza stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.047 s