Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Józef Młynarczyk

Józef Młynarczyk

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: beskidia, Dodano: 2011-02-09 10:38:20
Rok zrobienia zdjęcia: 1970-1979
Kategoria: Sport, Portrety mieszkańców,
Mecz polskiej II ligi piłkarskiej z udziałem BKS Stal Bielsko-Biała przy stadionie na ulicy Żywieckiej, prawdopodobnie pod koniec lat 70. XX w. W tamtym okresie na mecze piłkarskie przychodziło kilkanaście tysięcy wirnych kibiców. Widok na trybunę wschodnią.
Na pierwszym planie, prawdopodobnie bramkarz BKS-u Józef Młynarczyk (w klubie 1974-77), późniejszy wieloletni reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostrz Świata w Hiszpanii w 1982 roku, gdzie reprezentacja narodowa wywalczyła III miejsce. Może ktoś rozpozna pozostałych zawodników BKS-u i drużynę przeciwną?

Zdjęcie z kolekcji Wojciecha Gorgolewskiego.
bladzmiana

Komentarze

To raczej Jan Linnert
Data: 2016-11-29 Autor: nie zarejestrowany ~Ryszard Łabędź
Bramkarz na zdjęciu to chyba nie Młynarczyk, a Jan Linnert. Z oboma trenowałem w BKS-ie na początku lat 70-tych. J. Linnert do tej pory jest w klubie kierownikiem drużyny, radzę skonfrontować u źródła.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Mecz na BKS-ie Bielsko-Biała, Józef Młynarczyk Bielsko-Biała, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.054 s