Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Przed wyburzeniami

Przed wyburzeniami

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: drive, Dodano: 2012-12-29 13:58:08
Rok zrobienia zdjęcia: 1970-1979
Kategoria: Ulicówka, Architektura, Zamek Sułkowskich,
Początek lat 70. Ulica Zamkowa w Bielsku-Białej przed wyburzeniami. Na horyzoncie Zamek Sułkowskich. Z zasobów Internetu.
bladzmiana

Komentarze

Ech, żal...
Data: 2013-01-02 Autor: mors1
Na tych zdjęciach widać, jak wąskim traktem była ul. Zamkowa. Ot, miejsca ledwo na tramwaj i jeden samochód. Nie lada bezczelnością, wynikającą z poczucia władzy absolutnej, była decyzja o wyburzeniach, w celu usprawnienia przejazdu przez centrum w kierunku Szczyrku. Ul. Zamkowa z Placem ŻiW sprzed wyburzeń przypominała nierówne i krzywe zęby Miasta, ale jednak kompletne. Teraz wygląda, jak brzydka paszczęka z, tu i ówdzie, sterczącymi słupkami trzonowców i siekaczy, przetykanymi rzędami pustek i luk. Szkoda, że nie ma szans na rewitalizację tego fragmentu Miasta. Trzeba by jakiegoś wizjonera-dentysty, który by naprawił to, co spiep...ł czas i nieodpowiedzialni ludzie.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
ulica zamkowa bielsko-biała, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.077 s