Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Kaplica w Kamienicy

Kaplica w Kamienicy

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: drive, Dodano: 2013-01-10 22:05:31
Rok zrobienia zdjęcia: 1930-1939
Kategoria: Kościoły, Dzielnice,
Kaplica ewangelicka z XIX w. w Kamienicy koło Bielska.
bladzmiana

Komentarze

kościół
Data: 2013-01-10 Autor: korzeniowski
hej drive, wrzuć szczewiki i sprawdź!
kościoły w Kamienicy
Data: 2013-01-10 Autor: maria waleria
Piękne zdjęcie kościoła ewangelickiego (filii parafii ewangelicko-augsburskiej ze Starego Bielska)z częścią cmentarza. Zbudowany w 1899 roku. Trochę obawiam się zamieścić tą notkę, bo często, nim pojawi się nowy komentarz, to Beskidia już poprawi błąd...
do "maria waleria"
Data: 2013-01-11 Autor: beskidia
"Beskidia" czyli admin jest od tego, ażeby m.in. poprawiać błędy, korygować błędnie dodane wpisy - również wtedy gdy ktoś inny zwróci uwagę w komentarzu. Czasami błędnie dodany opis jest korygowany przez admina od razu, czasami po kilku dniach - jeśli tego nie zrobi autor błędnego wpisu. Natomiast na Beskidii nie ma cenzury, chyba, że komentarz jest niezgodny z regulaminem. Pozdrawiam.
oczywista oczywistość
Data: 2013-01-11 Autor: nie zarejestrowany ~henryk
Administracja portalu działa poprawnie, choć szkoda, że komentarze pojawiają się z opóźnieniem. Można się domyślać dlaczego tak to ktoś wymyślił. Gdyby nie było korekt i osoby nadzorującej w krótkim czasie pojawiłyby się durnowate opisy i pomyłki oraz śmieci w postaci spamu i reklamy. Ta interesująca strona stałaby się kolejną witryną wprowadzającą w błąd, jakich wszędzie wiele.
do "Beskidii"
Data: 2013-01-11 Autor: maria waleria
Serdecznie dziękuję za odpowiedź. W zasadzie myślałam tak, jak napisał to ~henryk, że komentarze pojawiają się znacznie później niż opisy i dodawane zdjęcia. Ale poza sprawą, chwała Ci, Beskidio, że jesteś!

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
kaplica ewangelicka w Kamienicy, Bielsko-Biała, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.075 s