Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Widok z ul. K.Wielkiego w stronę szpitala

Widok z ul. K.Wielkiego w stronę szpitala

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: reb, Dodano: 2013-03-10 09:20:38
Rok zrobienia zdjęcia: 1966
Kategoria: Dzielnice,
Widok z ul. K.Wielkiego w stronę szpitala

To samo miejsce w innym czasie.

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: Ulcia_1109 Dodano: 2016-02-03
 Elewacja przednia domu na ul. Jana Piechy , po wyburzeniu kuźni :) 
Zdęcie udostępnia mieszkanka domu ;)
bladzmiana

Komentarze

Trochę kuźni
Data: 2013-03-09 Autor: reb
To chyba jak narazie jedyna fotografia - niestety bardzo słabej jakości - na której widać fragment kuźni przy ul. J.Piechy. Mam jeszcze podobną fotografię, z podobnym widokiem, tylko lepszej jakości - jak ją znajdę, również ją zamieszczę.
Dziwne ...
Data: 2013-03-11 Autor: bh
Zawsze mi się wydawało ,że jest większa odległość między tymi budynkami , że willa stała na "odludziu" ,a jednak nie ... Aż chciałoby się zerknąć za osobę fotografowaną i zobaczyć co było w lewo od kuźni.Dzięki za następny fragment Piechy,pozdrawiam.
do "bh"
Data: 2013-03-11 Autor: reb
Jeśli znajdę to drugie, niemal identyczne zdjęcie, ale trochę większe i lepszej jakości - to może będzie na nim widać więcej. Wiem - twój dom na tej fotografi akurat jest zasłonięty...moją ciocią. Jedynie trochę widać kuźnię - ale dobre i to "trochę". A czy rodzina ś.p. pana Cebuli nie ma z okolic kuźni żadnych zdjęć? Albo mieszkańcy pobliskiego bloku? Muszą mieć. Ale prawdopodobnie przeleżą i nigdy nie znajdą się na "Beskidi". Byłaś na K.Wielkiego? Na Lwowskiej? Zrobiłaś sobie wycieczkę wspomnieniową? na pierwszym planie, za górką i krzakami, to chyba dachy dwóch garaży? Słaba jakość tego zdjęcia. Gdybym miał twojego meila, to przesłałbym Ci to zdjęcie w całości, gdybyś chciała
do "reb"
Data: 2013-03-12 Autor: bh
Nie mam,niestety kontaktu z nikim z tamtej części domu,jedyna nadzieja w koleżance z bloku na przeciw (posłałam Jej linki do beskidii).Jolu !!! przeszukuj swoje archiwum !!! Kontuzja nogi nie pozwoliła mi na spacer wspomnieniowy ale co się odwlecze ... A co do przesłania zdjęcia, oczywiście chciałabym na nie zerknąć ale tu nie mogę zamieścić mojego maila, może administrator udostępni go Tobie, byłabym wdzięczna .
do "bh"
Data: 2013-03-13 Autor: reb
Wczoraj zwróciłem się do administratora z prośbą o udostępnienie Twojego maila. Czekam.
do" reb"
Data: 2013-03-13 Autor: bh
Dzięki, czekam z utęsknieniem. Ja też coś wyszperałam ...
do "bh"
Data: 2013-03-15 Autor: reb
wigilia2008@vp.pl - to mój mail. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi od administratora. Może w ten sposób uda mi się przesłać Tobie wspomnianą fotografię.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Dzielnice, wspomnienie PRL-u stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.089 s