Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > 1973-ul. Wyzwolenia

1973-ul. Wyzwolenia

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: kajo47, Dodano: 2013-11-10 20:04:53
Rok zrobienia zdjęcia: 1973
Kategoria: Ulicówka,
 Ul. Wyzwolenia w pobliżu skrzyżowania z Piekarską. Młody człowiek zmierzający ze swą córką Agnieszką (w wózku) ze Złotych Łanów, gdzie uzyskał mieszkanie w bloku, do rodzinnego domu w Komorowicach.
bladzmiana

Komentarze

1973-ul.Wyzwolenia
Data: 2013-11-12 Autor: grzegorz-h74
Bardzo fajne ujęcie tak mało widokowego miejsca można zauważyć blok w budowie na ul. Orchidei , przy ówczesnej ul.Łysenki również luźna zabudowa a przy obecnej ul.Lawendowej to całkowity brak budynków również bloku na ul.Bukietowej jeszcze nie widać ale prywatne budynki już są , oczywiście zadziwia całkowity brak samochodów na ul.Wyzwolenia i ul.Fornalskiej ( chyba tak się nazywała kiedyś Piekarska ) , kto pamięta ruch w tym miejscu jeszcze w 2007 roku to nie do pomyślenia .A to miejsce w którym stoi świeżo upieczony tata i właściciel własnego M-? to chyba jedyne miejsce po przebudowie węzła które pozostało nienaruszone (a może lekko ) ale obecny widok z tego miejsca jest mało interesujący . Widoczny na pierwszym planie skład drzewa Befamy chyba spłonął w latach 80-tych ale tu ukłon w stronę Marii Walerii bo to przecież "za płotem" może podpowie jakieś konkretne daty .
pożar składu drewna - hm...
Data: 2013-11-26 Autor: maria waleria
Niestety, nie pamiętamy tego zdarzenia, ani my, ani starzy komorowianie... Pamięć ludzka ulotna jest i wybiórcza.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Ul. Wyzwolenia stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.034 s