Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Pocztówka znaleziona w internecie

Pocztówka znaleziona w internecie

Rodzaj: Pocztówka, Autor: magitka, Dodano: 2015-07-15 14:46:55
Kategoria: Grodziec,

bladzmiana

Komentarze

Uprasza się...
Data: 2015-07-18 Autor: mors1
Uprasza się znających jęz. niemiecki (KLK, korzeniowski) o zgrabną translację tekstu na pocztówce :) Pozdrawiam obu Braci, którzy z niewiadomych powodów już mnie nie lubią.
Tłumaczenie
Data: 2015-07-21 Autor: korzeniowski
"Wiele pozdrowień z Grodźca, mamy tu dzisiaj konferencję. Jest tu wspaniale! Cudowna okolica! Miejscowość tą zachowam na długo w pamięci z uwagi na piękno tych stron. List od ?? dotarł do mnie i sprawił mi wielką radość."
"Uprasza się..."
Data: 2015-07-21 Autor: KLK
Wezwany do tablicy wraz z Bratem, odpowiadam najspieszniej, jak możliwe: "morsie1" - Stary Druhu, nie wyciągaj pochopnych wniosków nie znając sytuacji! Od niemal miesiąca jestem prawie unieruchomiony po złamaniu prawej ręki i naderwaniu stożka rotatorów! Na ulubionej Beskidii występuję z trudem i tylko incydentalnie, obsługa kompa lewą dłonią zupełnie mi nie leży! Jak sadzę, nie odpowiada prawdzie Twoja konstatacja, jakobyśmy Ciebie nie lubili, a już z całą pewnością szanujemy Cię za Twoją twórczość: a więc do roboty! Pozdrawiam Cię serdecznie - choć z trudem - KLK
Też....
Data: 2015-07-22 Autor: Andrzej001
Jako rekonwalescent (endoproteza stawu biodrowego), ale już na chodzie, pozdrawiam Wielce Szanownego KLK i życzę wiadomo czego!

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Grodziec, pocztówka stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.037 s