Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Stary Rynek

Stary Rynek

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: Jerzy Ganszer, Dodano: 2017-06-16 16:42:33
Rok zrobienia zdjęcia: 1991
Kategoria: Architektura, Panorama miasta, Rynek,
 Widok na Stary Rynek z wieży Kościoła św. Mikołaja
bladzmiana

Komentarze

widok zwieży
Data: 2017-06-16 Autor: nie zarejestrowany ~witt
Pamiętam piękne widoki z balkonu tej wieży,kiedy pocz.lat 80-tych,chodziłem tam z moim kolegą Piotrem nakręcać zegar (w zastępstwie jego dziadka)
Wieza kosciola
Data: 2018-01-22 Autor: nie zarejestrowany ~krzysksy
Niestety dzisiaj na wieże nie da się wyjść. Schody są w złym stanie. Niby katedra, coś słabo zadbana. Kościoły po osiedlach to bogactwo, tutaj bieda. Wstyd. Tylko nie wiem czy wina miasta czy djecezji czy jak to tam się nazywa.
Wieża Kościoła do krzysksa
Data: 2018-01-24 Autor: Jurko
A co ma do tego miasto? Proboszcz do bani! A jak wygląda cmentarz na Grunwaldzkiej? Najbardziej zapuszczony cmentarz w mieście. Warto odwiedzić biuro zarządcy. Brud i bałagan, nie ma gdzie usiąść, dokumentacja w rozsypce (wstyd, że nie ma jeszcze komputera). W szopce na narzędzia bywa lepszy porządek. Dla porównania warto wejść do biura cmentarza w Kamienicy - ten podlega miastu.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Rynek stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.039 s