Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Nowa książka historyczna

Nowa książka historyczna

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: beskidia, Dodano: 2019-10-09 19:13:31
Rok zrobienia zdjęcia: 2019
Kategoria: Zdarzenia, Militaria,
 Dziś na bielskim rynku wydawniczym ukazała się długo oczekiwana książka Wydawnictwa BESKIDIA pt."Bielsko-Biała i okolice na dawnej pocztówce i fotografii w czasach II wojny światowej" autorstwa Wiesława Dziubka i Wojciecha Kominiaka.

Album zawiera 320 stron z 250 fotografiami z okresu 1939-1945. Większość zdjęć to unikaty, wcześniej nie publikowane ujęcia naszego miasta. Wszystkie zdjęcia zostały szczegółowo opisane. To pierwsza próba opisania historii Bielska-Białej w okresie II wojny światowej w tak obszernym kształcie.

Oficjalna prezentacja książki odbędzie się niebawem w Książnicy Beskidzkiej - o terminie powiadomimy w odrębnym wpisie. Prapremierowe egzemplarze książki można zakupić już w księgarni "Klimczok".
Album można zakupić przez Internet: www.album.beskidia.pl

bladzmiana

Komentarze

Gratulacje
Data: 2019-10-09 Autor: nie zarejestrowany ~Henryk
Po prostu gratulacje! Na pewno kupię
Bielsko-Biała i okolice
Data: 2019-10-10 Autor: nie zarejestrowany ~smig
Podziękowania za trzeci już tom tej fotograficznej monografii. Czy autorzy mają w planie wydanie kolejnych tomów, przedstawijacych nasze miasto po 1945 roku?
Bb wczasie 2ej wojny
Data: 2019-10-11 Autor: nie zarejestrowany ~Dziubek kominiok
Świetna książka. Czekam na lata 50te
Bielsko b. W czasie 2ej wojny
Data: 2019-10-11 Autor: nie zarejestrowany ~Kazek. P50
Ciekawy jestem kto mieszkał w czasie wojny w pięknych domach w Al. Sulkowskiego o oile wiem właściciele poch. Żydowskiego wyjechali. Mieszka M na ul Wilsona od końca lat 40tych
Bb
Data: 2019-10-12 Autor: nie zarejestrowany ~Niezarejestrowany
Zgadzam się z przedmowcami. Czekam na książę "Bielsko-Biała na dawnej pocztówce i fotografii w czasach PRL 1945-1989" pytanie tylko o prawa autorskie i wykorzystanie pocztówek wydawanych przez Ruch czy KAW.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Bielsko-Biała i okolice na dawnej pocztówce i fotografii w czasach II wojny światowej, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.316 s