Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Szkoła w Wapienicy

Szkoła w Wapienicy

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: beskidia, Dodano: 2022-05-04 00:35:04
Rok zrobienia zdjęcia: 1956
Kategoria: Szkoły, Wapienica,
Budowa Szkoły Podstawowej w Wapienicy koło Bielska-Białej w 1956 roku.

Zapraszamy mieszkańców Wapienicy (i nie tylko) na Spotkanie historyczne "Wapienica na starej fotografii" - spotkanie powtórne, uzupełnione. Pierwsze spotkanie cieszył się dużym zainteresowaniem i nie wszyscy chętni się pomieścili w Domu Kultury.
W związku z tym postanowiliśmy powtórzyć raz jeszcze spotkanie dla osób zainteresowanych historią i starą fotografią. Dla większego komfortu uczestników spotkanie tym razem odbędzie się w AULI Szkoły Podstawowej nr 32 (budynek "B", dawne Gimnazjum). Zapraszamy wszystkie osoby, które nie zdołały wejść na ostatnie spotkanie lub nie mogły przybyć. Oczywiście spotkanie jest również otwarte dla osób, które chciałby raz jeszcze zobaczyć archiwalne zdjęcia i posłuchać o historii Wapienicy. Część zdjęć zostanie zaprezentowana po raz pierwszy. Po spotkaniu będzie czas na dialog i dyskusję.
Osoby zainteresowane historią będą miały dodatkowo okazję zakupienia bestselerowego albumu "Bielsko-Biała i okolice na dawnej pocztówce i fotografii w czasach II wojny światowej" w promocyjnej cenie.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/953703362002832?ref=newsfeed
bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
szkoła Wapienica, Dziubek spotkanie, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.08 s