Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Jaka to fabryka?

Jaka to fabryka?

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: linz, Dodano: 2009-01-04
Rok zrobienia zdjęcia: 1960
Kategoria: Fabryki i Firmy,
Zdjęcie fabryki. Niestety nie wiem co to za obiekt? Może ktoś wie co przedstawia.

To samo miejsce w innym czasie.

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: beskidia Dodano: 2009-02-05
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 2009

Ulica Bystrzańska - współczesny widok. Praktycznie większość zabudować zakładu Zipsera już nie istnieje. Pozostała tu jedynie kamienica przy ulicy Bystrzańskiej 27. Zdjęcie nie zostało wykonane w tym samym miejscu co powyższa fotografia ze względu na zasłaniające bloki i drzewa.

bladzmiana

Komentarze

Czy to nie Allen?
Data: 2009-01-04 Autor: beskidia
Wielkie dzięki za dodanie ciekawego zdjęcia. Zastanawiam się czy to przypadkiem nie jest Zakład Włókienniczy Allen w Wapienicy widziany od strony ulicy Lotniczej? Nie jestem pewien ...
Zipser!
Data: 2009-01-05 Autor: Emma
Fabryka Eduarda Zipsera - po II wojnie św. "Bewelana" (obecnie II Urząd Skarbowy na ul. gen. Maczka) Zabudowa fabryczna nie istnieje w tym kształcie, przebudowana po 1945 r. Bez zmian pozostał natomiast budynek z lewej strony, wielorodzinna kamienica przy ul. Bystrzańskiej 27.
Jaka to fabryka
Data: 2009-01-06 Autor: linz
Emmą. Jeżeli widoczny po lewej stronie budynek to kamienica przy ul. Bystrzańskiej 27 ,to czy nie wiesz z jakiego obecnie miejsca zrobiono to zdjecie? W tamtym mniej więcej rejonie był kiedyś tartak.
Skąd zrobiono zdjęcie?
Data: 2009-01-06 Autor: Emma
Zdjęcie zrobiono z miejsca, gdzie obecnie stoją bloki przy ulicy Bystrzańskiej, gdzieś między pawilonem spożywczym a ostatnimi blokami, lub nawet nieco dalej.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
fabryka bielsko, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.045 s