Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > był kiedyś taki browar

był kiedyś taki browar

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: gajetanoR, Dodano: 2014-08-07 20:45:50
Rok zrobienia zdjęcia: 1988
Kategoria: Architektura, Ulicówka,
Dziś przejeżdżałem obok nędznych resztek pozostawionych chyba na ironię, lub dla upokorzenia.  No cóż, pozostaje powspominać.

To samo miejsce w innym czasie.

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: KLK Dodano: 2014-08-07
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 2014
Przechodząc tamtędy z miesiąc lub dwa temu, trzasnąłem to zdjęcie dla upamiętnienia obiektu, który czeka na śmierć naturalną. Ale może wcześniej drzewostan na dachu dojrzeje do wyrębu - obojętnie: sanitarnego, handlowego czy rabunkowego i Lasy Miejskie obejmą ten zabytkowy, obecnie hodowlany obiekt, jako podlegający ich jurysdykcji! No i Ojczyzna uratowana! Przepraszam za jakość zdjęcia - zrobionego bez perspektywy i poprawienia PS-em, ale to dokument! Pozdrawiam serdecznie!

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: gajetanoR Dodano: 2014-08-08
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 9.3.2008
9.3.2008 wszedłem na teren i do budynków browaru. Wszędzie brud, resztki najprzeróżniejszych poniszczonych rzeczy i ślady rozszabrowania.  Praktycznie wszystkie elementy możliwe do "zabrania" wyparowały. Pozostały podpory stropów i jakieś trudne do wyrwania fragmenty, których chyba nie opłacało się wyrywać, lub w pijackiej niemocy było to zadanie zbyt trudne. W kadziach zapewne był metal szlachetny, więc dawne miejsca warzenia wyglądały szczególnie żałośnie.  Żal, że można aż tak, że to zasługa bielszczan - tych u władzy, i tych z nizin.

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: gajetanoR Dodano: 2014-08-08
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 23.12.201
budynki zostały rozkradzione, na oczach wszystkich, za milczącym przyzwoleniem wszelkich służb, czynników i myślicieli.  Dokonało się.  Teraz, pomimo żałosnego wyglądu, ruin i dziadostwa, wylazło szydło z worka.  Tablica unaocznia dla zainteresowanych, co ma wartość.  Nie jakiś tam stary budynek, a ziemia mili Państwo!  Oczywiście wpierw trzeba było się "postarać", aby własciwy priorytet został sednem sprawy.
bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
browar stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.105 s