Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Wiosna na Krzywym Mostku II; status quo ante i post ante

Wiosna na Krzywym Mostku II; status quo ante i post ante

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: KLK, Dodano: 2021-03-25 17:54:16
Rok zrobienia zdjęcia: 2007
Kategoria: Dzielnice, Place i pomniki, Zdarzenia,
 Aż przyjemnie popatrzeć na ten przepych kwiatów ciętych i doniczkowych, wiązanek, bukietów i wianków; każdy znajdzie tu coś dla siebie lub na prezent, stosownie do zasobów swojej kieszeni… No i ten zapach (za darmo!), zwłaszcza już frezji i konwalii, zdarzają się tu nawet naręcza pachących poziomkami jaśminów, no i oczywiście bzów… Widok z 31.03.2007.

To samo miejsce w innym czasie.

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: KLK Dodano: 2021-03-25
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 2007
 Ujęcie z niemal identycznego punktu widzenia, tyle że nieco późniejsze, z dnia 21.04.2007: kwiatów jeszcze obficiej, można pomarzyć: abyśmy mieli tylko takie kolorowe sny! 

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: KLK Dodano: 2021-03-25
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 2021
 Wielkanocne bazie oczywiście należą do najmilszych tradycji, nie może ich zabraknąć na świątecznym stole i w koszyku z „święconkami”; ale znużone przeciągającą się zimą oko nadal wypatruje wiosennej żywej kolorystyki!

Rodzaj: Zdjęcie Użytkownik: KLK Dodano: 2021-03-25
Rok wydania pocztówki (zrobienia zdjęcia): 2021
 Znajdujemy ją wreszcie na stoisku zaimprowizowanym tuż poza Targowiskiem, przy ul. Sikorskiego na skraju parkingu strzeżonego: niemal taką jak przed czternastu laty, wiosenną różnorodność i kolory! A więc –  Wesołych Świąt! 
bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Targowisko Miejskie na Krzywym Mostku stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.115 s