Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > O Podróży w czasie

O Podróży w czasie

Zakładka "Podróż w czasie" przenosi nas do różnych miejsc naszego regionu - kilkadziesiąt lat wstecz. Znajdują się tu kolekcja starych zdjęć i widokówek, na których niejednokrotnie możemy zobaczyć nie tylko miejsca, które uległy zmianie, ale także i budowle, których już dawno nie ma.

W celu porównania obok niektórych widokówek sprzed lat znajdują się te same widoki w współczesnych ujęciach, bądź też uwiecznione w innych okresach historycznych. Widokówki są przyporządkowane do poszczególnych miast regionu, stanowiących oddzielne kategorie.

Do tej pory udało się zebrać w największej ilości kartki z Bielska-Białej. Inne miejscowości będą uzupełniane z biegiem czasu. mam nadzieję, że nam w tym również pomożecie :)

Należy pamiętać, że kartki jak i zdjęcia może dodać tylko zalogowany użytkownik Portalu. Rejestracja trwa zalednie kilka sekund ...


podróż w czasie, wehikuł czasu, stare pocztówki, stare zdjęcia, Bielsko - Biała, Beskidy, stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.04 s