Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Podróż w czasie > Fabrykancki "high life"...

Fabrykancki "high life"...

Rodzaj: Zdjęcie, Autor: mors1, Dodano: 2013-08-06 12:42:34
Rok zrobienia zdjęcia: 1910-1919
Kategoria: Portrety mieszkańców, Fabryki i Firmy, Wolny czas,
Rodziny fabrykantów Eduarda Alexandra z dziećmi i Erwina Zipserów  podczas partii tenisa. Podobno byli świetnymi graczami.

Zdjęcie udostępnione dzięki życzliwości Rodziny Zipserów z Brazylii, którzy są sympatykami Beskidii, i pragną podarować część rodzinnych fotografii Muzeum Bielskiemu!  
bladzmiana

Komentarze

fotografie rodzinne - do mors1
Data: 2013-08-06 Autor: maria waleria
Jednym słowem, zbiory Muzeum powiększą się dzięki fantazji, lekkości pióra, brawurze i poczuciu humoru jednego z najbardziej aktywnych "Beskidiomanów". Chwała Ci za to, morsie1 ;)
Dziękuję, mario walerio...
Data: 2013-08-09 Autor: mors1
... za miłą laurkę, ciepłe słowa. Pozdrawiam Cię. JP
Prośba do...
Data: 2013-08-23 Autor: mors1
... znawców naszego terenu!... Kto ma jakiekolwiek informacje dotyczące gry w tenisa w naszym mieście - historycznie i topograficznie (korty, szkoły tenisa itd), niech się dzieli swoją wiedzą! Interesujące są korty (courts) nie tylko na Blichu, ale i w Cygańskim Lesie, a może i inne?? Podejmijcie temat, proszę.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Zipser, przemysł stare pocztówki bielsko, stare zdjęcia bielsko, archiwalne zdjęcia bielsko, pocztówki bielsko, archiwalne filmy bielsko, historia bielsko, podróż w czasie, wehikuł czasu, zdjęcia z Beskidów, historia Bielska, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.059 s